KURUMSAL

Hakkımızda

Italfarmaco – ITF İlaç, İtalyan sermayeli bir ilaç şirketi olan Italfarmaco Group’a ait, merkezi Milano olan, çok uluslu bir ilaç şirketidir. Firma, reçeteli ürünlerin pazarlaması, Ar-Ge ve üretim dahil çeşitli alanlarda doğrudan ve/veya iştirak ettiği firmalar aracılığıyla 1938 yılından bu yana sağlık alanında faaliyet göstermektedir.

Bugün Italfarmaco Group; İtalya, İsviçre, Fransa, İspanya, Almanya, Portekiz, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Şili, Peru ve bağlı kuruluşu Chemi SpA ile ABD ve Brezilya’da satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Şirket dünya çapında 3.000’den fazla çalışanıyla yüksek kalite anlayışı ve güçlü medikal altyapısı ile yenilikçi ürünlerini hasta ve hekimlerin kullanımına sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana, Italfarmaco mevcut tıbbi tedavilerde sürekli iyileştirme arayışına kendini adamıştır. Bu nedenle yürütülen tüm çalışmalarda öncelikli odağı her zaman Ar-Ge olmuştur.

Italfarmaco; immüno-onkoloji, kardiyovasküler, antitromboz, jinekoloji, dermatoloji, ortopedi, nöroloji ve pediatri alanlarında çalışmalarını yürütmektedir.

Italfarmaco üretimini en yüksek kalite standartlarında modern endüstriyel üretim tesislerinde yapmaktadır. Enjeksiyon ve katı oral ürünler için Milano’da, sıvı oral ürünler, yarı-katı hormon ve yarı-katı hormonal olmayan ürünler için de Madrid’de bir üretim tesisi bulunmaktadır.

Son dönemde Italfarmaco özellikle kardiyovasküler ve immüno-onkolojik sistem bozukluklarına bağlı hastalıklara yönelik araştırmaları ile öne çıkmaktadır. Grubun ürün portföyünün genişletilmesi ve yeni geliştirilen ürünlerin uluslararası düzeyde sunulması önceliklerden biridir. Ürün portföyünü genişletmek için Ar-Ge’ye yapılan yatırımlar artırılmakta ve hedeflenen terapötik alanlarda güçlü varlık gösteren firmalarla ticari ortaklıklar yapılmaktadır.

Şirket, Avrupa’da daha fazla genişlemek ve dış pazarlarda yeni iştiraklerin kurulması amacıyla farklı şirketlerle iş birliği ve ortaklık yapma hedefini korumaktadır.

Italfarmaco, ilaç araştırma, üretim ve pazarlamasının yanı sıra bağlı kuruluşu Chemi SpA aracılığıyla ilaç aktif hammadde üretimi de yapmaktadır.

Italfarmaco; Avrupanın bir çok ülkesinde, Rusya, Türkiye, Şili, Peru ve Brezilya’da faaliyetlerini yürütmektedir.

Italfarmaco, Türkiye’deki faaliyetlerini 2009 yılında kurulan ITF ilaç Ltd. Şti. ile sürdürmektedir.

Yerli sermaye ile kurulmuş olan Italfarmaco SpA, 1938 yılında Milano’da faaliyete başlamıştır.

İnsan sağlığı alanında ilerlemeye katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Italfarmaco’da sağlık yolculuğumuz hayata adım attığımız o ilk ve en değerli anda başlıyor…

deneme bonusu veren siteler