GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

TÜRKİYE’DE KADIN SAĞLIĞININ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYİZ

Italfarmaco’da sağlık yolculuğumuz hayata adım attığımız o ilk ve en değerli anda başlıyor. Yaşamın mutlulukla, geleceğin sağlıkla yaşanması için durmaksızın çalışıyoruz. Italfarmaco Türkiye olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana insan hayatına sağlık katma hedefimize odaklanıyor, bugün de aynı coşkuyla ilerlemeye devam ediyoruz.

Italfarmaco, 1938 yılında İkinci Dünya Savaşı’nın başladığı yıllarda son derece zor koşullarda Milano’da kuruldu. Bugün ise, 3000’den fazla çalışanımızla, Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinde ürünlerimizi sağlığın hizmetine sunmaktayız. Ar-Ge’den üretime kadar çok geniş bir alanda, inovasyondan ve kaliteden aldığımız güçle, insanların hayatına sağlık taşıyoruz.

Italfarmaco olarak, Türkiye’de özellikle kadın sağlığı, anne-bebek sağlığı ve kemik sağlığı alanlarında uzmanlaşmış bir ilaç firması olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Son derece hedefe odaklı, geniş ve farklı uzmanlık alanlarına sahip bir Ar-Ge birimine sahibiz. 2009 yılından bu yana ise Türkiye’de sunduğumuz ürünlerle kadın sağlığı alanında bir adım önde duruyor, bu alanda akla gelen ilk firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kadınlarımızın ilk menstürasyondan menapoza kadar ihtiyaç duydukları her anda, sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışıyoruz.

Yeni ve odaklı yatırımlarımızla terapötik alan tecrübemizi artırırken, Ar-Ge anlamında da farklılaşıyoruz. İnovasyon ve kaliteden aldığımız güçle, erişilebilir ve geniş tedavi seçenekleri sunuyoruz. Italfarmaco Türkiye ekibi olarak, sunduğumuz hizmet ve ürünlerle sağlıklı yaşamın en büyük destekçilerinden birisi olmaya gayret ediyoruz.

Italfarmaco olarak dünya çapında kadın sağlığı, anne-bebek sağlığı ve kemik sağlığının yanısıra kardiyovasküler, immuno-onkoloji ve nöroloji alanlarında da yenilikçi tedaviler sunuyoruz. İlerleyen dönemde hedefimiz, farklı terapötik alanlarda geliştirdiğimiz tedavi seçeneklerimizi Türkiye’deki hastalarımızın da kullanımına sunabilmek.

Biliyoruz ki sağlıklı bir gelecek bizimle başlayacak ve Italfarmaco Türkiye ekibi olarak geleceğe emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolculukta sağlığa değer katmaya devam edeceğiz. Bugün ve daima…

Sağlıkla ve esenlikle kalın.

Didem Bay
Italfarmaco Türkiye Genel Müdürü

deneme bonusu veren siteler